MAX9502GAAXK+T
Mfr.Part #
MAX9502GAAXK+T
Manufacturer
Analog Devices, Inc.
Package/Case
Datasheet
MAX9502GAAXK+T
Description
IC AMP REC FILTR SC70-5
Stock
479
Manufacturer :
Analog Devices, Inc.
Product Category :
Video Amps and Modules
-3db Bandwidth :
Applications :
Reconstruction Filter
Current - Output / Channel :
95 mA
Current - Supply :
5.3 mA
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Output Type :
Package / Case :
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Slew Rate :
Supplier Device Package :
SC-70-5
Voltage - Supply, Single/Dual (±) :
2.5V ~ 3.6V